Úvod > Život v obci > Aktuality > MOBILNÍ APLIKACE Obce Staříč

MOBILNÍ APLIKACE Obce Staříč

Obec Staříč Vám nabízí k užívání mobilní aplikaci STAŘÍČ. Apku si každý může stáhnout zdarma na Google Play případně Apple Store. Aplikace je opravdu pro všechny, od dětí až po seniory. Její velikost nepřesahuje 2,2MB a má modulové řešení:
Zprávy,
Kontakty,
Smuteční oznámení,
Úřední deska,
Sousedský bazar,
Kalendář kulturních a sportovních akcí,
Svozový kalendář odpadů s automatickými připomínkami. Díky aplikaci Vám přijde na mobil upozornění např. o havárii na vodovodu, hlášení místního rozhlasu, organizovaných akcí atd.. Díky okamžité notifikaci na všechny zařízení formou oznámení na úvodní obrazovce, není třeba kontrolovat pravidelně zprávy nebo mít aplikaci spuštěnou.
V nastavení si může každý zvolit upozornění, o které má zájem. Díky aplikaci již nikdy nepřehlédnete žádnou důležitou zprávu, hlášení místního rozhlasu nebo akci v obci.
Staříč